| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 2,5%/1,6% |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia w kapsule |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełniony olejem | Gliceryna |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Połączenie | Spód |
| dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | manometr odporny na wstrząsy |
| Oryginalne miejsce | WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Rozmiar tarcza | 100mm |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Manometr glicerynowy ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 2,5"((63mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Dokładność | 1,6% |
| Wątek połączenia | NPT,BSP(G,PF),BSPT(ZG,PT)1/2" |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
|---|---|
| Możliwość Supply | 30000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Shandong |
| Dokładność | ±1,6% pełnej skali |
|---|---|
| Jakość | 1 rok |
| Nitka | M20X1.5 1/2''BSP/PT/NPT/G/M |
| Połączenie | Dolne mocowanie |
| Materiał okna | Akryl, szkło |