| Rozmiar tarczy | 4 cale / 100 mm |
| Zakres ciśnienia | 0-0,7 MPa/0-700 psi(Podwójna skala) |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 316(Pełna konstrukcja) |
| Funkcja specjalna | Pierścień bagnetowy(Pierścień przedni blokujący) |
| Typ połączenia | Promieniowy (dół/tył) |
| Wątek połączenia | 1/4" NPT lub G1/2 (standard) |
| Klasa dokładności | ±1,6% pełnej skali |
| Okno | Hartowane szkło bezpieczne |
| Temperatura pracy | -20°C do +80°C |