| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | mini miernik ciśnienia powietrza |
| Wielkość | 25 mm |
| Materiał | Stalowe |
| Dokładność | 1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 0~315bar |
| Montowanie | Wracaj. |
| Rodzaj | mini manometr |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | mały manometr |
| Wielkość | 38 mm |
| Materiał | Stalowe |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Wielkość | 22mm 23mm 25mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | mosiądz chromowany |
| Port | Qingdao, Szanghaj, Ningbo, Kanton |
|---|---|
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Manometr próżniowy |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Rodzaj | Manometr próżniowy |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | wakuometr |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Stalowa obudowa z mosiężnym złączem |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Manometr próżniowy |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |