| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna obudowa Stel, miedziane elementy wewnętrzne i połączenie. |
| Wymiar sprawy | 60mm |
| Rurka Bourdona | Brąz fosforowy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | wszystkie manometry ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
|---|---|
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
| Materiał łącznikowy | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Dokładność | ±2,5% lub ±1,6% pełnej skali |
| Zwilżone części | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Olej | Jako wymagane |
|---|---|
| Port | QingDao, Szanghaj, Ningbo, Kanton |
| Zwilżone części | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Typ spółki | Producent |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Okno | Szkło, Plastik |
| Wymiar sprawy | 60mm |
| świadectwo | CE, ISO9001:2008 |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | Miernik ciśnienia 60 mm |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 60mm |
| Dokładność | 1% |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Uchwyt | Wracaj. |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia Chiny |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 80mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 60mm |
| Dokładność | 1% |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr z gumową osłoną |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 100mm |
| Dokładność | 1% |