| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
|---|---|
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
| Materiał łącznikowy | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Dokładność | ±2,5% lub ±1,6% pełnej skali |
| Zwilżone części | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Materiał łącznikowy | stal nierdzewna lub stal czarna |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
| Zwilżone części | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Dokładność | ±2,5% lub ±1,6% pełnej skali |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
|---|---|
| Zwilżone części | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Materiał łącznikowy | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT BSP ... |
|---|---|
| Wypłata | różne metody płatności |
| Lokalizacja połączenia | Spód |
| Rodzaj | Ściskanie przepony |
| Zakres pomiarowy | 0 ~ 100 MPa |
| Olej | Jako wymagane |
|---|---|
| Uchwyt | Dolny lub osiowy |
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
| Rozmiar tarczy | 2 |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wypłata | różne metody płatności |
|---|---|
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał tarczy | Aluminium |
| Lokalizacja połączenia | Spód |
| Rodzaj montażu | Bezpośredni dół lub tył |