| Połączenie | Spód |
|---|---|
| Rozmiar połączenia | 1/2 cala NPT |
| Materiał tarczy | Aluminium |
| Rozmiar wątku | 1/2 |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Okna | Szkło |
| Zakres | 0-600bar |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| oryginalne miejsce | 2015 wykonana w Chinach |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar | 2 mm (± 50 mm) |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 65mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |