| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 60mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia Chiny |
| Tworzywo | Pełna stal nierdzewna |
| Rozmiar | 80 MM |
| Tworzywo | miernik ciśnienia obrotowego |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Rozmiar sprawy | T/T, akredytywa, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Temperatura otoczenia. | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Dokładność | 1,6% |
| Wątek połączenia | NPT,BSP(G,PF),BSPT(ZG,PT)1/2" |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zakres skali | Ciśnienie 0 .. 1000 Bar |
|---|---|
| Średnica | 63 mm |
| Usługa OEM | Zaakceptować |
| Złącze | Stal nierdzewna |
| Wypełniony płynem | - Nie, nie. |
| Wypełniony płynem | - Nie, nie. |
|---|---|
| Napełnienie olejem | Brak możliwości uzupełnienia oleju |
| Usługa OEM | Zaakceptować |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres skali | Ciśnienie 0 .. 1000 Bar |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Case | Stainless Steel |
| Measurement Type | Pressure |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |