| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | mikro manometr niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT, BSP |
| Quality | 1 Year |
| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Jakość | 1 rok |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT, BSP |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Case | Stainless Steel |
| Measurement Type | Pressure |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Okno | Szkło lub plastik |
| Port | Qingdao, Chiny |
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Zakres ciśnienia | niestandardowe |
| Gwarancja | 1 Y |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Kolor tarczy | Biały |
| Wymiar sprawy | 4 |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Wstawianie | Wracaj. |
|---|---|
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Rozmiar nominalny | 25 mm |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Dokładność | ±4% |