| Wstawianie | Wracaj. |
|---|---|
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Dokładność | ±4% |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Typ wyświetlacza | Analog |
|---|---|
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
| Dokładność | ±4% |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Dokładność | ±4% |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Wypłata | różne metody płatności |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Dokładność | ±4% |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Twój pomysł | Przystępne. |
|---|---|
| Wielkość | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Dokładność | ±4% |
| Wypłata | różne metody płatności |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
|---|---|
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Dokładność | ±4% |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
|---|---|
| Wielkość | 150 mm |
| Uchwyt | Spód |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Dokładność | ± 0,4% pełnej skali |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
|---|---|
| Uchwyt | Spód |
| Dokładność | ± 0,4% pełnej skali |
| Port | Qing Dao, Szanghaj |
| oryginalne miejsce | wykonane w Chinach |
| Typ wskaźnika | Zmiennik |
|---|---|
| Wątek połączenia | niestandardowe |
| Uchwyt | Spód |
| Materiał | Czarna stalowa stal |
| Port | Qing Dao, Szanghaj |