| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | ośnikowy przyrząd ciśnieniowy wypełniony olejem |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Połączenie | Wracaj. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 1,6% |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 250Mpa, bar, mbar itp |
| Nitka | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 2,5"((63mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 2,5%/1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 250Mpa, bar, mbar itp |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Connection Size | 1/2 Inch NPT |
|---|---|
| Flange Size | DN25 (can Be Customized For Other Size) |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Size | 2.5" |
| Mounting Type | Bottom Mount |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |