| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | elektroniczny miernik ciśnienia |
| Wielkość | 60mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 60mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | elektroniczny miernik ciśnienia |
| Wielkość | 60mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 150 mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 100mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia elektrycznego |
| Wielkość | 100mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | mikro manometr niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | mikro manometr niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Nazwa produktu | mikro manometr niskiego ciśnienia |
|---|---|
| Połączenie | Spód |
| Materiał | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Wątek połączenia | BSP/NPT/G/M |
| Gwarancja | 1 rok |