| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | mały manometr |
| Wielkość | 38 mm |
| Materiał | Stalowe |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Wielkość | 22mm 23mm 25mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | mosiądz chromowany |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 3000 psi |
| Montowanie | Wracaj. |
| Rodzaj | mini manometr |
| Nazwa produktu | manometr wysokotemperaturowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Sprawa | SS316 |
| Wielkość | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Ciśnieniomierz |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Połączenie | Spód |
| Nazwa produktu | przyrząd odwrotnego ciśnienia |
|---|---|
| Wielkość | 60mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 1,6% |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 250Mpa, bar, mbar itp |
| Nazwa produktu | Manometr Bourdona Sedeme’a |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Połączenie | Wracaj. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr suchościeralny |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Nazwa produktu | manometr suchościeralny |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 60mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr suchościeralny |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Okno | Szkło, Plastik |