| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr sejsmiczny wykonany w całości ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 2,5 cala (60 mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Manometr hydrauliczny wypełniony cieczą |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 63 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 2,5% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 60mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 100mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Słowo kluczowe | Ciśnieniomierz |
| Nazwa produktu | Elektryczny miernik ciśnienia |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | 0~100Mpa,bar,mbar,psi itp. |
| Dokładność | 1,6% |
| Słowo kluczowe | CIŚNIENIOMIERZ |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Lokalizacja połączenia | Spód |
| Standard gwintu | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Nadciśnienie | 1,5 × FS |
| dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | manometr odporny na wstrząsy |
| Oryginalne miejsce | WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Rozmiar tarcza | 100mm |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | ogólny manometr stalowy |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Wielkość | 2" (50mm) |
|---|---|
| Materiał | Czarna stalowa obudowa i metalowe elementy wewnętrzne |
| Gwarancja | 1 rok |
| Uchwyt | mocowanie radialne |
| Dokładność | 2,5% |
| Nazwa produktu | mini manometr |
|---|---|
| Wielkość | 38 mm |
| Materiał | Stalowe |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Dokładność | 4% |