| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Materiał | obudowa ze stali nierdzewnej i złącze z mosiądzu |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 250Mpa, bar, mbar itp |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Napełniony olejem | Zindywidualizowane |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Połączenie | Mosiądz |
| Typ mocowania | Spód |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 60 mm/2,5 cala |
| Materiał | Zestaw ze stali nierdzewnej z łącznikiem mosiężnym |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Wskaźnik | Aluminium malowane na czarno |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Spawalniczy | Spawanie laserowe |
| Materiał okna | Akryl |
| Jakość | 1 rok |
| Wielkość | 80mm |
|---|---|
| Połączenie | M20*1,5, 1/2,1/4 lub inny |
| Materiał elementarny | 304SS |
| Tryb wyświetlania | 5-cyfrowy wyświetlacz + analogowy wskaźnik wiązki |
| Limity ciśnienia | Podciśnienie, 0-1000 barów |