| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Okna | Szkło |
| Zakres | 0-1000bar |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarcza | 63 mm |
| Tworzywo | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM |
| Rozmiar | 2" 1,5" 1" |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Tworzywo | SS316 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Tworzywo | Czarna stal |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | stal w kolorze niebieskim |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | stal w kolorze niebieskim |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 50mm |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 2.5"(60mm),(2",2.5",4",6" opcjonalnie) |
| świadectwo | ISO9001, CE |
| Uchwyt | back , bottom. tył, dół. panel płyta |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |