| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Uchwyt | Wracaj. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Materiał | obudowa ze stali nierdzewnej i złącze z mosiądzu |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 63 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar | 2 mm (± 50 mm) |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 63 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Wielkość | 63 mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Czarna stal |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełniony olejem | Brak możliwości uzupełnienia oleju |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Połączenie | Spód |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | cyfrowy miernik ciśnienia |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |