| Wielkość | 63mm 100mm 150mm |
|---|---|
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
| Wątek połączenia | BSP/NPT/G/M |
| Wybierz | Aluminium |
| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
|---|---|
| Wielkość | 63mm 100mm 150mm |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Port | Qingdao |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiary połączeń | 1/4 1/2 |
| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Port | Qingdao |
| Wstawianie | Wracaj. |
|---|---|
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Rozmiar nominalny | 25 mm |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Dokładność | ±4% |
| Dokładność | ±4% |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT, BSP |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Materiał łącznikowy | Mosiądz |
| Dokładność | ±1,6% pełnej skali |
|---|---|
| Jakość | 1 rok |
| Nitka | 1/4 "1/2''bsp/pt/npt/g/m |
| Połączenie | Dolne mocowanie |
| Materiał okna | Akryl, szkło |
| Połączenie | Dolne mocowanie |
|---|---|
| Rurka Bourtona | Stal nierdzewna |
| Materiał okna | Akryl, szkło |
| Wielkość | 63mm 100mm 150mm |
| Dokładność | ±1,6% pełnej skali |
| Wypłata | różne metody płatności |
|---|---|
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał tarczy | Aluminium |
| Lokalizacja połączenia | Spód |
| Rodzaj montażu | Bezpośredni dół lub tył |