| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarcza | 63 mm |
| Tworzywo | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Czas dostawy | 5-30 dni |
| Zasady płatności | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Możliwość Supply | 30-50k miesięcznie |
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-30 dni |
| Zasady płatności | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Możliwość Supply | 30-50k miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao, Chiny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Czas dostawy | 5-30 dni |
| Zasady płatności | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Możliwość Supply | 30-50k miesięcznie |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Case | Stainless Steel |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
| Measurement Type | Pressure |
| Rodzaj | Manometr próżniowy |
|---|---|
| Materiał | Stalowa obudowa z mosiężnym złączem |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 10 lat |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Wielkość | 2,5 cala (63 mm) |
| Materiał | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Dokładność | 2,5% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 2,5 cala (63 mm) |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Koperta SS i elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr z przyłączem mosiężnym |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |