| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 2,5"((63mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | przemysłowy manometr ciśnienia |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rodzaj | Manometr próżniowy |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | wakuometr |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Materiał rurki Bourdona | Brąz fosforowy |
|---|---|
| Temperatura pracy | 0-150°F |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | cyfrowy miernik ciśnienia |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Nazwa produktu | manometr napełniony olejem |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Manometr barowy |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | 22-25mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Okno | Szkło lub plastik |
| Port | Qingdao, Chiny |
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Zakres ciśnienia | niestandardowe |