| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Czarna stal |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Uchwyt | Spód |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Okno | Szkło, Plastik |
| Wymiar sprawy | 60mm |
| świadectwo | CE, ISO9001:2008 |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Czarna stalowa obudowa i miedziane połączenie |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 63 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Rozmiar tarczy | 63 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Uchwyt | Płyta |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 1 Y |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 150 mm |
| Materiał | Czarna stal i mosiądz |
| fabryka | Tak, jesteśmy fabryką |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Napełniony olejem | Gliceryna |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Połączenie | Spód |