| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Wnętrza z mosiądzu, ze stali nierdzewnej |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia w kapsule |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
|---|---|
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Czarna stal |
| Dokładność | 1,6% |
| Port | QINGDAO |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 2,5 cala (60 mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr napełniony olejem |
| Wielkość | 60mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr odporny na wstrząsy |
| Wielkość | 60mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr napełniony olejem |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | manometr odporny na wstrząsy |
| Oryginalne miejsce | WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Rozmiar tarcza | 100mm |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Czarna stal |