| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełniony olejem | Gliceryna |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Połączenie | Spód |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarcza | 63 mm |
| Tworzywo | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Rozmiar tarczy | 6" ((2,5",4" opcjonalnie) |
| Zakres pomiarowy | 0 ~ 6 MPa |
| Dokładność | 1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 60mm |
| Zakres ciśnienia | 0-250 MPa |
| Klasa dokładności | 2,5% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 2.5"(60mm),(2",2.5",4",6" opcjonalnie) |
| świadectwo | ISO9001, CE |
| Uchwyt | back , bottom. tył, dół. panel płyta |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
|---|---|
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Zakres | Zindywidualizowane |
| Materiał gwintu | Mosiądz |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | manometr odporny na wstrząsy |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | manometr odporny na wstrząsy |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |