| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Wielkość tarczy | 60 mm (lub rozmiar tarczy na żądanie) |
| Sprawa | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Ciśnienie | Mpa, inne jednostki skali bar, psi, kg/cm2 itp. opcjonalne |
| Pierścień | Ściskacz pod oknem |
| Ruch | Z miedzi |
| Wtyczka | Z miedzi |
| Rurka burdonowa | Fosfor Brąz |
| Płytka wybierania i wskaźnik | Aluminiowe |
| Okno | Szkło |
| Rozmiary połączeń | 1/8" na 1,5", 1/4 na 2", 2,5" obudowa; 1/2 na 4", 6" |
| Węzły łącznikowe | Metryczne nici, NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Wstawianie | Dołu (lub wykonane jako panel, z tyłu) |
| Dokładność | 1.5" ((40mm), 2" ((50mm), 2.5 ((63mm) -2,5% 4 ((100mm) i 6 (150mm) -1,6% |
| Ograniczenie ciśnienia | Stabilny: 3/4x pełna skala Fluktuacja: 2/3x pełna skala Krótki czas: pełna skala |
E-mail: sprzedaż1@qddzfy.com
WhatsApp i WeChat:+8615153253081