| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | VVKA |
| dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | Czarna stal |
| Oryginalne miejsce | WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Rozmiar tarcza | 60mm |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | stal w kolorze niebieskim |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 50mm |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | stal w kolorze niebieskim |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 50mm |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | Plastikowy |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 40mm |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Rozmiar tarcza | 100mm |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Czas dostawy | 5-30 dni |
| Zasady płatności | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Możliwość Supply | 30-50k miesięcznie |