| Nazwa produktu | Miniciśnieniomierz |
|---|---|
| Wielkość | 41 mm |
| Materiał | stali |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Dokładność | 4% |
| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Pressure Range | As Required, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Original Place | Made In China |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |
| Mount | Bottom Mount |
|---|---|
| Original Place | Made In China |
| Size | 40mm-250mm |
| Case Size | 100mm |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |
|---|---|
| Mount | Bottom Mount |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Size | 40mm-250mm |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Nazwa produktu | Elektryczny miernik ciśnienia |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | 0~100Mpa,bar,mbar,psi itp. |
| Dokładność | 1,6% |
| Tworzywo | miernik ciśnienia obrotowego |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Cechy | Trwałe |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | przemysłowy manometr ciśnienia |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | ogólny manometr stalowy |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Wielkość | 2" (50mm) |
|---|---|
| Materiał | Czarna stalowa obudowa i metalowe elementy wewnętrzne |
| Gwarancja | 1 rok |
| Uchwyt | mocowanie radialne |
| Dokładność | 2,5% |