| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Czarna stal |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr membranowy |
| Sprawa | Stal nierdzewna |
| Wielkość | 100mm |
| Wielkość | 4"(100mm) |
|---|---|
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Pudełko SS i wewnętrzne części SS |
| Słowo kluczowe | Ciśnieniomierz |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | specjalny manometr ciśnienia |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Nazwa produktu | mini manometr |
|---|---|
| Wielkość | 38 mm |
| Materiał | Stalowe |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Dokładność | 4% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | brak wskaźnika ciśnienia oleju |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr suchościeralny |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Wszystkie manometry ze stali nierdzewnej wypełnione cieczą |
|---|---|
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 2,5%/1,6% |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 100mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Słowo kluczowe | Ciśnieniomierz |