| dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | Czarna stal |
| Oryginalne miejsce | WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Rozmiar tarcza | 60mm |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Tworzywo | Czarna stal |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | stal w kolorze niebieskim |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | stal w kolorze niebieskim |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 50mm |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Rodzaj montażu | Bezpośredni dół lub tył |
|---|---|
| Lokalizacja połączenia | Spód |
| Wielkość | 60 mm 100 mm |
| Standard gwintu | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Zakres pomiarowy | 0 ~ 100 MPa |
| Wypłata | różne metody płatności |
|---|---|
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Twój pomysł | Przystępne. |