| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 250 mm, lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Tworzywo | Czarna stal |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Zalety | Odporny na wilgoć, odporny na zużycie, ekologiczny, o wysokiej trwałości |
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Czas dostawy | 5-30 dni |
| Tworzywo | SS Steel |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Korzyść | Odporny na wilgoć/odporny na zużycie/ekologiczny/wysoka trwałość |
| Zalety | Odporny na wilgoć, odporny na zużycie, ekologiczny, o wysokiej trwałości |
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Rozmiary wyświetlacza | 40/50/60/80/100 mm |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Connection Size | 1/4 1/2" 3/8"BSP NPT M |
|---|---|
| Mount | Bottom Mount |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |
| Company Type | Manufacturer |
| Size | 40mm-250mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | ogólny manometr stalowy |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |