| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 4" |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Dokładność | 20,5/1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 4" |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Dokładność | 1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełniony olejem | Gliceryna |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Połączenie | Spód |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Napełniony olejem | Gliceryna |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Połączenie | Spód |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 4" |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Dokładność | 20,5/1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 4" |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Dokładność | 20,5/1,6% |
| Tworzywo | obudowa ze stali nierdzewnej i mosiądz |
|---|---|
| Połączenie | Z powrotem |
| Zakres ciśnienia | Mikro niskie ciśnienie |
| Dokładność | 2,5% |
| Rozmiar tarcza | 63 mm |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
|---|---|
| Możliwość Supply | 30000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Shandong |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Materiał | obudowa ze stali nierdzewnej i złącze z mosiądzu |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |