| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Kolor tarczy | Biały |
| Wymiar sprawy | 4 |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 63 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Okna | Szkło |
| Zakres | 0-600bar |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| oryginalne miejsce | 2015 wykonana w Chinach |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Dokładność | ±1,6% pełnej skali |
|---|---|
| Jakość | 1 rok |
| Nitka | M20X1.5 1/2''BSP/PT/NPT/G/M |
| Połączenie | Dolne mocowanie |
| Materiał okna | Akryl, szkło |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełniony olejem | Dostępne do napełniania olejem |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Połączenie | Spód |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 63 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |