| Gwarancja | 1 Y |
|---|---|
| dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Tworzywo | Koperta ze stali czarnej |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 150 mm |
| Materiał | Czarna stal i mosiądz |
| fabryka | Tak, jesteśmy fabryką |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 63 mm |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Rozmiar tarczy | 63 mm |
| Jakość | Pierwsza gwarancja |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Styl | Dolne mocowanie |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Gwarancja | 1 Y |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Styl | Dolne mocowanie |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Styl | Dolne mocowanie |