| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Nazwa produktu | manometr napełniony olejem |
| Wielkość | 60mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | manometr odporny na wstrząsy |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr z przyłączem mosiężnym |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | mikro manometr niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Dokładność | 1,6% |
| Materiał rurki Bourdona | Brąz fosforowy |
|---|---|
| Temperatura pracy | 0-150°F |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne |
| Nazwa produktu | manometr napełniony olejem |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Temperatura pracy | 0-200°C |
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Okno | Szkło lub plastik |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |