| Tworzywo | SS304 SS3016 |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Zalety | Odporny na wilgoć, odporny na zużycie, ekologiczny, o wysokiej trwałości |
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Czas dostawy | 5-30 dni |
| Tworzywo | stal nierdzewna |
|---|---|
| Zalety | Odporny na wilgoć, odporny na zużycie, ekologiczny, o wysokiej trwałości |
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Czas dostawy | 5-30 dni |
| Zasady płatności | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Tworzywo | SS Steel |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Korzyść | Odporny na wilgoć/odporny na zużycie/ekologiczny/wysoka trwałość |
| Zalety | Odporny na wilgoć, odporny na zużycie, ekologiczny, o wysokiej trwałości |
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Tworzywo | SS304 SS3016 |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| ZALETY | Odporny na wilgoć, odporny na zużycie, ekologiczny, o wysokiej trwałości |
| Zalety | Odporny na wilgoć, odporny na zużycie, ekologiczny, o wysokiej trwałości |
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 60mm |
| Zakres ciśnienia | 0-250 MPa |
| Klasa dokładności | 2,5% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Okno | Szkło, Plastik |
| Wymiar sprawy | 60mm |
| Montowanie | Wracaj. |
| Rodzaj | Ściskanie przepony |
|---|---|
| Port | Qingdao/Szanghaj/Ningbo |
| Materiał tarczy | Aluminium |
| Dokładność | ± 2,5% 1,6% |
| Zakres pomiarowy | 0 ~ 100 MPa |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
|---|---|
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
|---|---|
| Wielkość | 150 mm |
| Uchwyt | Spód |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Dokładność | ± 0,4% pełnej skali |
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
|---|---|
| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
| Port | Qingdao |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Wybierz | Aluminium |