| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
|---|---|
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Wybierz | Aluminium |
| Port | Qingdao |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Dokładność | ±4% |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Wypłata | różne metody płatności |
|---|---|
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Twój pomysł | Przystępne. |
| Wypłata | różne metody płatności |
|---|---|
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał tarczy | Aluminium |
| Lokalizacja połączenia | Spód |
| Rodzaj montażu | Bezpośredni dół lub tył |
| Rozmiar tarczy | 2,5 cala |
|---|---|
| Materiał tarczy | Aluminium |
| Rozmiar wątku | 1/2 |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Dokładność | ±4% |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT BSP ... |
|---|---|
| Wypłata | różne metody płatności |
| Lokalizacja połączenia | Spód |
| Rodzaj | Ściskanie przepony |
| Zakres pomiarowy | 0 ~ 100 MPa |
| Materiał tarczy | Aluminium |
|---|---|
| Wypłata | różne metody płatności |
| Wielkość | 60 mm 100 mm |
| Standard gwintu | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT BSP ... |
| Dokładność | ± 2,5% 1,6% |
|---|---|
| Wielkość | 60 mm 100 mm |
| Port | Qingdao/Szanghaj/Ningbo |
| Materiał tarczy | Aluminium |
| Rodzaj | Ściskanie przepony |