| Size | 2.5" |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Over Pressure | 1.5×FS |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO CE |
| Materiał tarczy | Aluminium |
|---|---|
| Wielkość | 60 mm |
| Rozmiar tarczy | 2,5 cala |
| Rodzaj montażu | Bezpośredni dół lub tył |
| Rozmiar połączenia | 1/4 cala NPT |
| Rodzaj montażu | Spód |
|---|---|
| oryginalne miejsce | wykonane w Chinach |
| Port | Qing Dao, Szanghaj |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Uchwyt | Spód |
| Rozmiar tarcza | 4 cale / 100 mm |
|---|
| Wymiar sprawy | 2.5" 4" 6" |
|---|---|
| Okna | Szkło |
| Dokładność | 1,6% |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej/obudowa ze stali |
| Miechy | brąz fosforowy/stal nierdzewna |