| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Połączenie | Spód |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wielkość | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Plastikowy |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stalowa obudowa z łączem mosiężnym |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 150 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Plastikowy |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 60mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 100mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 63 mm |
| Materiał | Czarna stalowa obudowa, miedziana nitka. |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Rozmiar tarczy | 63 mm |
| Jakość | Pierwsza gwarancja |