| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał obudowy | stalowa obudowa |
| Rozmiar nominalny | 30mm |
| Precyzja | 4% |
| Rozmiar tarcza | 100mm |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Czas dostawy | 5-30 dni |
| Zasady płatności | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Możliwość Supply | 30-50k miesięcznie |
| Gwarancja | 1 Y |
|---|---|
| dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Tworzywo | Koperta ze stali czarnej |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 63 mm |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 4" |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Dokładność | 20,5/1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 4" |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Dokładność | 20,5/1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał obudowy | stalowa obudowa |
| Rozmiar nominalny | 25 mm |
| Precyzja | 4% |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 60 mm/2,5 cala |
| Materiał | Zestaw ze stali nierdzewnej z łącznikiem mosiężnym |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Czas dostawy | 5-30 dni |
| Zasady płatności | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Możliwość Supply | 30-50k miesięcznie |