| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarcza | 63 mm |
| Tworzywo | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM |
| Rozmiar | 2" 1,5" 1" |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Tworzywo | SS316 |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Rozmiar tarczy | 6" ((2,5",4" opcjonalnie) |
| Zakres pomiarowy | 0 ~ 6 MPa |
| Dokładność | 1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometry |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Wielkość | 60mm |
| Dokładność | 2,5% |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Gwarancja | 10 lat |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Wielkość | 2,5 cala (63 mm) |
| Materiał | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Dokładność | 2,5% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 2,5 cala (63 mm) |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Koperta SS i elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Dokładność | ±1,6% pełnej skali |
|---|---|
| Nitka | 1/4 "1/2''bsp/pt/npt/g/m |
| Wskaźnik | Aluminium malowane na czarno |
| Połączenie | Dolne mocowanie |
| Materiał okna | Akryl, szkło |