| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | mikro manometr niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Dokładność | 1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | ogólny manometr stalowy |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
|---|---|
| Rurka Bourtona | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wielkość | 100mm |
| Dokładność | ±1,6% pełnej skali |
| Dokładność | ±2,5% lub ±1,6% pełnej skali |
|---|---|
| Zwilżone części | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Materiał łącznikowy | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
| Rozmiar tarczy | 2,5 cala 4 cale |
| Typ wyświetlacza | Analog |
|---|---|
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Twój pomysł | Przystępne. |
| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
|---|---|
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Wielkość | 63mm 100mm 150mm |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Wielkość | 100mm |
|---|---|
| Wskaźnik | Aluminium malowane na czarno |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Dokładność | ±1,6% pełnej skali |
| Materiał łącznikowy | stal nierdzewna lub stal czarna |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
| Zwilżone części | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Dokładność | ±2,5% lub ±1,6% pełnej skali |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 100mm |
|---|---|
| Otwarcie | 1.6 |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Okno | Szkło lub plastik |
| Port | Qingdao, Chiny |
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Zakres ciśnienia | niestandardowe |