| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Typ spółki | Producent |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
|---|---|
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Wielkość | 100mm |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiary połączeń | 1/2 |
| Wątek połączenia | BSP/NPT/G/M |
| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Zestaw stalowy i łącznik mosiężny |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Plastikowy |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40mm |