| Nitka | 1/8'g/npt/m |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Twój pomysł | Przystępne. |
| Rozmiar nominalny | 25 mm |
|---|---|
| Wstawianie | Wracaj. |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Dokładność | ±4% |
| Standard gwintu | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
|---|---|
| Lokalizacja połączenia | Spód |
| Zakres pomiarowy | 0 ~ 100 MPa |
| Rodzaj | Ściskanie przepony |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Rozmiar tarczy | 63 mm |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Typ spółki | Producent |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Rozmiar tarczy | 2,5 cala 4 cale |
| Olej | Jako wymagane |
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Nitka | 1/4''BSP /NPT/G/M... |
| Zakres ciśnienia | jako żądania |
| Wielkość | 63 mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | przemysłowy manometr ciśnienia |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |