| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
|---|---|
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Wielkość | 63mm 100mm 150mm |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Port | Qingdao, Chiny |
|---|---|
| Wypełnienie | gliceryna lub silikon lub suchy |
| Wielkość | 100mm |
| Połączenie | 1/2 cala NPT |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 300 barów, 400 barów. |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | cyfrowy miernik ciśnienia |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia Chiny |
| Tworzywo | Pełna stal nierdzewna |
| Rozmiar | 80 MM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 60mm |
| Wskaźnik | Aluminium malowane na czarno |
|---|---|
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Dokładność | ±2,5% pełnej skali |
| Rurka Bourtona | Stal nierdzewna |
| Spawalniczy | Spawanie laserowe |