| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Kolor tarczy | Biały |
| Wymiar sprawy | 4 |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Rodzaj montażu | Spód |
|---|---|
| oryginalne miejsce | wykonane w Chinach |
| Port | Qing Dao, Szanghaj |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Uchwyt | Spód |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | Miernik ciśnienia 60 mm |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 60mm |
| Dokładność | 1% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | cyfrowy miernik ciśnienia |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Rozmiar nominalny | 65mm |
| Dokładność | 1%, 0,5%, 0,4%, 0,2%, 0,1%, 0,05% w opcji |
| Wyświetlacz | 4-5 cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia Chiny |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 80mm |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Temperatura pracy | 0-200°C |
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Okno | Szkło lub plastik |
| Okno | Szkło lub plastik |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Temperatura pracy | 0-200°C |
| Zakres ciśnienia | niestandardowe |
| Wielkość | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 65 mm lub 80 mm/ 100 mm |