| Materiał łącznikowy | stal nierdzewna lub stal czarna |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
| Zwilżone części | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Dokładność | ±2,5% lub ±1,6% pełnej skali |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 100mm |
|---|---|
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
| Otwarcie | 1.6 |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
|---|---|
| Zwilżone części | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Materiał łącznikowy | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
| Wielkość | 100mm |
|---|---|
| Otwarcie | 1.6 |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
|---|---|
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Otwarcie | 1.6 |
| Wielkość | 63 mm |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Kolor tarczy | Biały |
| Wymiar sprawy | 4 |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Materiał | Czarna obudowa Stel, miedziane elementy wewnętrzne i połączenie. |
|---|---|
| Wymiar sprawy | 60mm |
| Rurka Bourdona | Brąz fosforowy |
| Montowanie | dół, tył |
| Dokładność | 2,5% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stalowa obudowa z łączem mosiężnym |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 60mm |