| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Okno | Szkło lub plastik |
| Port | Qingdao, Chiny |
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Zakres ciśnienia | niestandardowe |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
|---|---|
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Wielkość | 100mm |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
|---|---|
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Otwarcie | 1.6 |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Wstawianie | Wracaj. |
|---|---|
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Rozmiar nominalny | 25 mm |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Dokładność | ±4% |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT BSP ... |
|---|---|
| Wypłata | różne metody płatności |
| Lokalizacja połączenia | Spód |
| Rodzaj | Ściskanie przepony |
| Zakres pomiarowy | 0 ~ 100 MPa |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Styl | Dolne mocowanie |
| Rodzaj montażu | Bezpośredni dół lub tył |
|---|---|
| Rodzaj | Ściskanie przepony |
| Rozmiar wątku | 1/2 |
| Rozmiar tarczy | 2,5 cala |
| Lokalizacja połączenia | Spód |
| Olej | Jako wymagane |
|---|---|
| Uchwyt | Dolny lub osiowy |
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
| Rozmiar tarczy | 2 |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Precyzja | 2,5% |
|---|---|
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Wielkość | 63 mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
|---|---|
| Precyzja | 2,5% |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Wielkość | 63 mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |