| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Zestaw stalowy i łącznik mosiężny |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Dokładność | ±4% |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
|---|---|
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Otwarcie | 1.6 |
| Wielkość | 63 mm |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia Chiny |
| Tworzywo | Pełna stal nierdzewna |
| Rozmiar | 80 MM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stalowa obudowa z łączem mosiężnym |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Rodzaj | Ściskanie przepony |
|---|---|
| Port | Qingdao/Szanghaj/Ningbo |
| Materiał tarczy | Aluminium |
| Dokładność | ± 2,5% 1,6% |
| Zakres pomiarowy | 0 ~ 100 MPa |