| Zakres pomiaru | jako żądania |
|---|---|
| Główny rynek | na całym świecie |
| Wielkość | 100mm |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Wielkość | 100mm |
|---|---|
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
| Otwarcie | 1.6 |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Precyzja | 2,5% |
|---|---|
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Wielkość | 63 mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
|---|---|
| Precyzja | 2,5% |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Wielkość | 63 mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
|---|---|
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Wielkość | 100mm |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
|---|---|
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
|---|---|
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Otwarcie | 1.6 |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Twój pomysł | Przystępne. |
|---|---|
| Wielkość | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
|---|---|
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Twój pomysł | Przystępne. |