| Nazwa produktu | Wszystkie manometry ze stali nierdzewnej wypełnione cieczą |
|---|---|
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 2,5%/1,6% |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 100mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Słowo kluczowe | Ciśnieniomierz |
| Rozmiary wyświetlacza | 40/50/60/80/100 mm |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union |
| Typ wyświetlacza | Analog |
|---|---|
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
| Dokładność | ±4% |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Wstawianie | Wracaj. |
|---|---|
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Dokładność | ±4% |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Dokładność | ±4% |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Wypłata | różne metody płatności |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Dokładność | ±4% |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Twój pomysł | Przystępne. |
|---|---|
| Wielkość | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Dokładność | ±4% |
| Wypłata | różne metody płatności |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
|---|---|
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Dokładność | ±4% |