| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 60mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 2,5 cala (60 mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Nazwa produktu | Manometr hydrauliczny wypełniony cieczą |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 63 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 2,5% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 2,5"((63mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 250Mpa, bar, mbar itp |
| Nitka | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Nazwa produktu | Elektryczny miernik ciśnienia |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | 0~100Mpa,bar,mbar,psi itp. |
| Dokładność | 1,6% |
| dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | manometr odporny na wstrząsy |
| Oryginalne miejsce | WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Rozmiar tarcza | 100mm |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | przemysłowy manometr ciśnienia |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Nazwa produktu | elektryczny manometr kontaktowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | 0~100Mpa,bar,mbar,psi itp. |
| Dokładność | 1,6% |
| Rodzaj | Manometr próżniowy |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | wakuometr |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |