| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar | 2 mm (± 50 mm) |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Materiał | obudowa ze stali nierdzewnej i złącze z mosiądzu |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 250Mpa, bar, mbar itp |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Wielkość | 2,5 cala (60 mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Nitka | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT, BSP |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Materiał łącznikowy | Mosiądz |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarcza | 63 mm |
| Tworzywo | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Wątek połączenia | BSP/NPT/G/M |
|---|---|
| Port | Qingdao |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Wybierz | Aluminium |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 63 mm |
| Materiał | Czarna stalowa obudowa, miedziana nitka. |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Rozmiar tarczy | 63 mm |
| Jakość | Pierwsza gwarancja |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 80 mm lub 80 mm/100 mm |